"Kolliju kino ®" studija  

.

 

00

.

Lociņš ar kino projektoru. Ar šādu aparātu kādreiz rādīja kino gan lauku klubos, gan skolās demonstrēja tā dēvētās mācību filmas.

.

0

  Sapnis par savu studiju jeb Kāpēc tas vajadzīgs?

.

Sapņojis par to, ka Kolliju portālam varētu būt sava studija filmēšanai un fotografēšanai, esmu jau no neatminamiem laikiem. 2016. gadā apritēja tieši 20 gadi, kopš sāku filmēt un montēt video. Tas viss sākās ar privātām mājas video ainiņām, vēlāk filmēju reportāžas gan no kolliju, gan citu suņu un arī zirgu sporta un izklaides pasākumiem, skatēm un izstādēm. Pēc tam uzsāku darbu pie vairākiem interneta seriāliem, no kuriem patlaban vispazīstamākie ir "Mans draugs kollijs", "Kazu Nostra ®" un "Braucam ar zirgu". Bija arī citi, piemēram, "Suņi", "Dzīvnieku hospitālis", "Patversmes stāsti", kuri tagad dzīvo manos arhīvos.

Pateicoties mūsu darbam, Kolliju portāla rīcībā šobrīd ir pilnīgi visi pēdējo 16 gadu laikā notikušo kolliju pasākumu video ieraksti. Vēl vairāk - ir saglabāts visu šo pasākumu nemontētais materiāls un bildes. Tas ir nenovērtējams mūsu visu dzīves atmiņu krājums.

.

.

Pa šiem gadiem esmu ar jūsu palīdzību sakrājis arī ļoti daudz dažādus rekvizītus, kurus varam izmantot īpašās fotosesijās un filmēšanā. Dažādu interesantu un jautru īsfilmiņu veidošanu ar kolliju un mūsu lopiņu piedalīšanos esmu iecerējis arī turpmāk, šobrīd strādāju gan pie vairāku īsfilmu filmēšanas, gan scenāriju rakstīšanas.

Mūsu studija ir nosaukta par "Kolliju kino ®" un Lociņš jeb Sherlock Of Blue Hills ir kļuvis par tās oficiālo seju, bet par galveno aktieri tagad strādā superkollijs Hosento.

Tieši ar skatu, kuru varat redzēt augšējā bildē, turpmāk sāksies visi mūsu video.

.

  Mūs atbalsta
.

.

.

Ja arī jūs vēlaties atbalstīt mūsu īsfilmu veidošanu, ieskatieties, lūdzu, mums nepieciešamo lietu sarakstā. "Kolliju kino ®" studiju varat atbalstīt, ne tikai dāvinot dažādus rekvizītus un materiālus, bet arī ziedojot nelielas naudas summas vajadzīgo lietu iegādei.

.

Lietas, kas visu laiku mums vajadzīgas!

.

.
Ar mūsu atbalstītāju jeb Labo cilvēku sarakstu varat iepazīties sadaļā Pateicības.

.

.
  Līdz šim uzfilmētais

.

Lai iepazītos ar mūsu studijā radītajām īsfilmām un reklāmām, esam izveidojuši īpašu sadaļu ar nosaukumu "Kolliju kino ®" filmas.

.

.

.

  Studijas aktieri
.

Neviena kino studija nevarētu darboties bez saviem aktieriem. Mūsu īsfilmu varoņi ir mūsu kolliji un mūsu fermas dzīvnieki. Ar kollijiem, kas regulāri filmējas "Kolliju kino ®" studijas īsfilmās, varat iepazīties sadaļā Slavas aleja, bet par āžiem, kazām un aitām lasiet sadaļā "MēBē Sports ®". Visi mūsu kino dzīvnieki ir atzīmēti ar šādu zelta zvaigzni.

.

Kā filmē dzīvniekus?

.

.

  .
  Filmēšanas laukuma un dekorāciju būve
.

.
  Publikācijas par filmēšanu
.

»  Kas jauns šķūnī?

»  Mini kērlings rančo āzim

»  Ja sakrājas daudz nemazgātu drēbju...

»  Bumbieri var sist arī miglā

»  Vai arī tu vēlies nokļūt televizorā?

»  Jubilejas traktoru parks

»  Starp kollijiem, āžiem un veļasmašīnām

»  Sniegavīrs ar kājām gaisā

»  Kva-kvārijs ar limonādi

»  Mēmais kino un patafons siena šķūnī

»  Šovā "Rančo kollijs ® 2019" vista noskrien ezi

»  Kino Līzītes dzimšanas dienā

» Uzmanību! Uzmanību! Strādā "Kolliju kino"!

» Priekš kam kazai ir vajadzīgs bajāns?

» Siens, mušmires un kāposti

» Kā laukos spēlē biljardu?

» Ko kolliji dara ziemā?

» Brokastis laukos

» "Straumēnu" kinostudija
.
  Noskaties arī
 

.

.

 


 
 
 
 

2000-2021 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0