Plakanciems 23.08.2008  

 

 

00
 Foto
0

1  2  3  4  6

0

Izstādes direktore: Ieva Līpīte. Ekspertes N. Tihoņenko, L. Frolova. Foto: Kaspars Valainis, Everita Pļavniece. Izstādes ģenerālsponsors:

0

Labākais šķirnes suns Irits. Viņš saņem arī speciālbalvu "Aktīvākais suns 2008" - skaistulis šogad apmeklējis visvairāk izstāžu, tostarp Vācijā.


Labākā šķirnes kuce - Līzīte.

Ringā dodas veterāne Leonor Ruji Berta Favorīts (īp. A. Budreiko).

Lana kā parasti ir lieliskā formā.

Vistitulētākais kluba suns Danfrebek Drill Sergeant (īp. I. Stepe) šoreiz izstādē nepiedalās, viņš ieradies pavērot pārējos un svinīgi saņemt Baltijas izstāžu čempiona (Balt CH) titulu. Apsveicam!


DSK kolliju kluba izstāžu balvu fonds ir tik liels, ka vienā bildē to nav iespējams ietvert. Šī ir tikai neliela daļa no balvām, kuras saņems izstādes dalībnieki.


Līzītei un Abijai tiek pasniegta arī speciālbalva "Reklāmas suns 2008". Viņas ir pārstāvējušas Kolliju portālu un reklamējušas šķirni gan Latvijā, gan ārpus tās, piedaloties daudzās reklāmās žurnālos "Amberdog", "Astes" un laikrakstā "Zirgu Pasts". Abas sunes piedalījušās divu stundu ilgā TV raidījuma tiešraidē kopā ar Renāti Ābelīti, filmējušās TV3 ziņām, kā arī reklamējušas barību "Royal Canin" un suņu kārumus "Purina DentaFresh". Līzīte šobrīd ir mājdzīvnieku portāla PetNet.lv oficiālā reklāmas "seja".


Errone izskatās varen iepriecināts...

...par to, ka Rējējs Keenly Keeper tiek nēsāts uz rokām.

Līzīte un Abija no lietus guvušas patvērumu savā jaunajā auto.

0
1  2  3  4  6

0

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0