"Mīļā, es samazināju kollijus!"  

.

.0

00

0

Kādēļ tas viss tapa?

.

Skatoties uz šīm kolliju figūriņām, atcerējos vienu no savām mīļajām 80-to gadu ģimenes filmām "Mīļā, es samazināju bērnus" ("Honey, I shrunk the kids") (1989) ar Riku Morani galvenajā lomā. Filma tolaik bija ļoti populāra un drīz vien 1992. gadā tika uzņemts tās turpinājums "Mīļā, es palielināju bērnu" (Honey, I blew up the kid", bet 1997. gadā uz ekrāniem parādījās trešā daļa - "Mīļā, mēs samazinājām sevi" (Honey, we shrunk ourselves").

Pēc Laika mašīnas, Burbuļatora ® (siera mašīnas) un Limpjūtera ® (datorizēta ierīce āzim Olimpam dārzeņu šķirošanai) izgatavošanas ir tapis arī sen iecerētais elektromagnētiskais priekšmetu samazinātājs jeb Plamparāts ®. Paralēli tam turpinu fotografēt kolliju figūriņas dažādās situācijās. Fotosesijas tiek rīkotas ik pēc laiciņa. Esmu nosaucis visu šo par "Mīļā, es samazināju kollijus!" ("Honey, I shrunk collies").

Neaizmirstiet noskatīties pieminēto kino triloģiju un skatieties "Kolliju kino ®" studijas īsfilmu "Plamparāts".

Nākotnē esmu iecerējis ŗotaļāšanos ar figūriņām papildināt ar jauniem rekvizītiem un iemītniekiem, uzbūvēt arī mūsu lielā siena šķūņa modeli un pat domāju par iespēju izmēģināt savus spēkus stopkadru (stop motion) animācijas veidošanā.


.
  Instalāciju izrāde
.

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0