Publikācijas  

.

.

Krievija pārņem "Kollimpiādes ®" tradīcijas

.

 

 

2010. gada 10. oktobrī (datums ar trijiem desmitniekiem bija izraudzīts speciāli!Jekaterinburgā pirmo reizi Krievijā notika kolliju salidojums "Kolliju diena". Kollisti sabrauca no malu malām un pasākuma programma bija izraudzīta varen plaša. Notikumam par godu tika izcepta pat speciāla torte!

Pasākums sākās ar meistarklasi kolliju kažoka sakopšanā un sagatavošanai izstādēm. Notika arī hendlinga mācības un paraugdemonstrējumi tādos sporta veidos kā adžiliti, frīsbijs, kā arī vispārējā paklausībā. Neizpalika arī Krievijā tik populārā suņu sporta veida pitch & go sacensības. Vēlāk tika noorganizēta garspalvaino kolliju izstāde un sarīkoti dažādi konkursi, piemēram, par labākās krāsas kolliju, konkurss mazajiem pasākuma dalībniekiem "Kollijs un bērns", bērnu zīmējumu konkurss un kolliju tērpu skate. Līdzīgi kā "Kollimpiādē ®", pasākuma dalībnieki klāja galdus, vīri gatavoja šašliku, neizpalika arī šampanietis.

Kad Krievijas interneta plašumos meklēju informāciju par mūsu "Kollimpiādi ®", uzdūros šādam teikumam: "Eсть такая внеклубная тусовка для владельцев коллей (обалденно классная, кстати, как оказалось!).

Priecē tas, ka kolliju īpašnieki kļūst aktīvāki, kollijiem veltīti pasākumi tiek rīkoti arī citās valstīs un, kas zina, varbūt nākotnē kāds Krievijas pārstāvis piedalīsies arī mūsu rīkotajos kolliju pasākumos.

Zemāk piedāvājam aplūkot Jekaterinburgas "Kolliju dienas" fotogaleriju.

.
 Fotogalerija
.


 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0