Publikācijas  

.

 

.

Rudens biljards un ķegļi

.

.

.

"ABIJAS kaniboulinga kausa ® 2020" uzvarētājam Lociņam tikai nedaudz pietrūka, lai viņš kļūtu arī par "Biljarda ar āzi ® 2020" uzvarētāju.

.

Ievads

.

Kad septembris jau bija pāri pusei un "Kolliju kino ®" studija tehnisku problēmu dēļ ar lielu kavēšanos bija pabeigusi uzņemt vasarā iesāktās īsfilmas, saviem kollijiem steidzām sarīkot divas mini sacensības, kuras vēlos saglabāt arī nākotnē - "ABIJAS kaniboulinga kausu ® 2020" un "Biljardu ar āzi ® 2020".

Ja iepriekšējos gados veidoju speciālu video versiju ar saviem komentāriem, tad šoreiz savas pārdomas esmu nolēmis uzrakstīt.

.

Bumbas

.

Lai padarītu mūsu biljarda sacensības interesantākas, šogad nolēmu izmainīt spēles noteikumus. Pirmkārt, vēlējos šovā "Biljards ar āzi ®" atgriezties atkal tikai pie paša biljarda galda, atmetot iepriekš mēģināto plinko un metamkauliņu spēles. Otrkārt, nolēmu spēlei šoreiz spēlētājus sadalīt trijos pāros - kolliji pret āžiem. Par cik vecuma dēļ Līzīte (14,5) vairs nepiedalās dažādās sacensībās, Hosento, Lociņam un Keisijai pretī liku "MēBē Sports ®" āžus Žigulīti, Olimpu un Plampaču.

Pārus izveidoju apzināti, jo vēlējos lai āzis Olimps, kuram par godu šīs sacensības tika izveidotas, un kurš 2017. gadā kļuva par "Biljards ar āzi ® 2017" uzvarētāju, sacenstos ar 2018. gada līderi Lociņu. Īstenībā viņi abi ir biljarda lielmeistari un rezultātu tabulās viens no otra neatkāpjas vairāk kā par vienu pakāpienu. 2017. gada sacensībās Olimps bija pirmais, bet Lociņš otrais, 2018. gadā viņi četru spēļu kopvērtējumā mainījās vietām - Lociņš pirmais, Olimps - otrais. Bet 2019. gadā, kad "Biljards ar āzi ® 2019" tika iekļauts mūsu šovā "Rančo kollijs ® 2019", Lociņu un otro vietu un Olimpu uz trešo visiem par lielu pārsteigumu nobīdīja septiņus gadus vecā vista Koksene.

.

.

Āzītis Plampačs pirmo reizi gūst uzvaru interaktīvajā biljarda spēlē.

.

Pretī Hosento nolēmu likt Žigulīti, mazāko āzīti Plampaču atstāt pārī mazākajam kollijam Keisijai. Bija paredzēts, ka pusfinālam kvalificēsies triju pāru uzvarētāji. Žigulītis uzveica Hosento, Lociņš Olimpu un Plampačs Keisiju.

Jāpiebilst, ka katram "Biljarda ar āzi ® 2020" dalībniekam tikai dotas veseli trīs mēģinājumi, rezultātu tabulā ierakstot labāko sniegumu.

Pusfinālam atkal bija jāizveido spēlētāju pāri, tādēļ Žigulītis sacentās ar Lociņu, bet kā Plampača sāncense tika pieaicināta īpašā viešņa - aitiņa Dollija. Pēc šīm biljarda partijām bija skaidrs, ka galveno fināla spēli spēlēs Lociņš pret Plampaču, taču šoreiz veiksme nostājās mazā āzīša pusē un viņš kļuva par šova "Biljards ar āzi ® 2020" uzvarētāju, Lociņu atkal atstājot kā otro.

Spēles laukuma noformējumam izvēlējos astoņas dažādu krāsu degvielas kannas un zilo rezultātu tablo, kurš tika izgatavots kino vajadzībām, bet tā arī neiznāca iedarbināt, jo saules gaismā lampiņas nav redzamas.

.

.

Hosento spēlē kaniboulingu l® abprāt, taču viņam bumbiņas nešana diezgan ātri apnīk.

.

Ķegļi

.

Ļoti vēlējos turpināt arī īpašo "ABIJAS kaniboulinga kausu ® 2020", kas veltīts Abijas piemiņai, taču šoreiz un, iespējams, arī turpmāk, tajā piedalīsies tikai mūsu pašu kolliji. "ABIJAS kauss ®" tika uzsākts 2017. gadā, triju etapu spēlēs uzvarēja Afina Vējo Vaikai no Jūrmalas, 2018. gadā par "ABIJAS kausa ®" ieguvēju triju etapu spēlēs kļuva Tiffani Lesthard Sherbon no Babītes pagasta, bet 2019. gadā ar nosaukumu "ABIJAS aportēšanas kauss ® 2019", izspējējot gan kaniboulingu ®, gan kastingu ®, 13 gadu vecumā par uzvarētāju kļuva Abijas meita Līzīte.

2020. gada saulainā rudens dienā "ABIJAS kaniboulinga kausā ® 2020" piedalījās Keisija, Hosento un Lociņš. Katram no spēlētājiem, tāpat kā "Biljardā ar āzi ® 2020", tika dotas trīs iespējas izspēlēt ķegļu spēli, labāko rezultātu pievienojot tabulā. Te jāatzīst, ka visi mūsu kolliji, kā vienmēr, bumbas atnesa atpakaļ, rezultāti šoreiz bija atkarīgi vienīgi no manis paša spējas trāpīt pa ķegļiem, bet šīs spējas par augstām uzskatīt nevar.

.

.

Keisija bija ātra un izdarīga, taču spēli iegāza Vecā Kollija neprecīzie metieni.

.

Izspēlējot deviņas kaniboulinga ® partijas, kļuva skaidrs, ka par "ABIJAS kaniboulinga kausa ® 2020" uzvarētāju ir kļuvis Abijas mazdēls Lociņš, ar kuru spēlējot, man izdevās piecos metienos nogāzt visus ķegļus (21). Otrais šoreiz palika Hosento, bet vismazāk (ar mani) paveicās ātrajai Keisijai, viņa ierindojās trešajā vietā.

.

Papildinformācija

.

Vairāk par aprakstītajām spēlēm varat uzzināt, ja iegriezīsieties sadaļās "Biljards ar āzi ® 2020" un "ABIJAS kaniboulinga kauss ® 2020", bet tuvā nākotnē tiks sagatavota īpaša filmiņas "Vecā Kollija aportēšanas spēles kolljiem" un "Vecā Kollija interaktīvās rotaļlietas kollijiem un kazām", bet vēlāk sekos seriāla "Laika mašīna" īpašās sērijas par kaniboulinga ® un kastinga ® spēļu vēsturi.

..

 

..

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0