Publikācijas  

.

 

.

Lai saprastu, kā dzīvo kollijs

.

.

Vai esat kādreiz mēģinājis iejusties kāda ādā? Un burtiski? Un kollija?

Kāds japānis, kurš izmanto segvārdu Toco un savu identitāti ir nolēmis pagaidām paturēt noslēpumā, nolēma, ka vajadzētu iejusties kollija ādā, lai saprastu, kāda ir šī suņa dzīve.

.

.

Neparastajam eksperimentam tika radīts speciāls tērps, kura izgatavošanai tika iztērēti deviņpadsmit tūkstoši ASV dolāru. Kollija "ādas" radīšanai tika piesaistīta kompānija "Zappet", kuras pārstāvji neslēpj, ka izgatavot šo rudās krāsas tērpu bijis ļoti sarežģīti. Lai izstrādātu tērpa vissmalkākās detaļas, rūpīgais darbs prasījis četrdesmit darba dienas.

"Lai izgatavotu tērpu, mēs izmantojām kollija fotogrāfijas, kas uzņemtas no dažādiem rakursiem. Mums nācās šo kostīmu padarīt daudz pūkaināku, nekā kollijam, lai noslēptu audumu. Tāpat tērps "spēj" atvērt un aizvērt muti," skaidro "Zappet" darbinieks.

.

.

Cilvēku reakcija uz Taco vēlmi padzīvot kollija ādā nav viennozīmīga. Dažiem ideja staigāt četrrāpus, ēst no bļodiņas un skriet pakaļ aizmestai bumbiņai, liekas amizanta, taču otra sabiedrības daļa uzskata to visu par stulbumu.

Lai vai kā, taču dīvainais japānis ir spējis sev pievērst uzmanību. Viņš izveidojis "youtube" kanālu, kurā atspoguļo savu "kollijcilvēka" dzīvi un viņu piedalīties aicinājuši pat TV šovi. Viņa pirmo video ir noskatījušies vairāk nekā 1 000 000 skatītāju.

.
  Video
 
Sižets par japāni, kas nolēmis iejusties kollija ādā (2022)

.

Visā šajā ziņā mani mulsina tikai apgalvojums, ka japānis bija pasūtījis tērpu "dabīgā lielumā". Vai tad pats vīriņš tiešām ir tik maziņš?

Un vēl - būtu interesanti redzēt to kolliju, kurš kalpoja par kostīmiņa prototipu. kam viņš pieder? Toco ģimenei vai draugiem? Neatbildētu jautājumu ir ļoti daudz, tādēļ ceru, ka nākotnē man izdosies rast atbildes uz tiem

.

 

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0