"Rančo kollijs 2012"  

 

.

.
 Atsauksmes 
.

Mārtiņš Vērdiņš: Tefijas komanda apsveic Kolliju portālu dzimšanas dienā un novēl arī turpmāk godam turēt "kolliju marku", asti gaisā, degunu pa vējam un spicēt ausis!
Apsveicam "Rančo kollija 2012" Karalieni, kā arī Ievu, Agri un Justīni ar izcilu sasniegumu, sīvā konkurencē izcīnot "Rančo kollija" titulu! Jūsu viesmīlība un pašaizliedzīgs darbs kolliju popularizēšanā ir apbrīnas vērti un īstenībā jūsu suņi pelnījuši vismaz tūkstoti "Rančo kollija" titulu. Lai izdodas viss, ko esat iecerējuši, lai lopi veseli, lai siens šķūnī un visapkārt labi kaimiņi!
Kolliiju svētki "Straumēnos" tagad ir kļuvuši par tradīciju. Vai izdosies šo tradīciju saglabāt, rādīs laiks, kā arī rīkotāju un dalībnieku atsaucība, kuras šobrīd netrūkst. Turklāt ar tādiem draugiem kā iRobot, Happy Dog un Latalko labi gan zaļumos ballēties, gan izlūkos iet. 
Šogad "Straumēnos" mēs satikām daudzas jaunas sejas (un purniņus arī). Žēl, ka daudzi agrākie dalībnieki šogad netika. Tomēr tas nozīmē, ka pasākumam ir izaugsmes rezerves un arī telpa, kur izvērsties. Tas ir kapitāls. Kolliju saimnieki, padomājiet, cik samērā īsa ir suņa dzīve, izmantojiet iespēju, apmeklējiet pasākumus, lai pašiem prieks un sunim arī! Ziemā bieži skatāmies "Rančo kollija" video, jo pozitīvisma pote pret gripu ir garantēta. Īsāk sakot - tiekamies nākamgad! Mēs piedalāmies!


Ģirts Eldmanis, ganīšanas instruktors: Cerams, ka Ieva iedos arī Agrim nedaudz cepuri panēsāt, jo pasākums kā tāds ir unikāls un labi organizēts, cilvēks - kollijs sirdī taču rīko! 
Aitu ganīšana "Straumēnos" ir iespēja kollim izkustināt kājas un pozitīvi noslogot smadzenes. Izmantot to vajadzētu visiem. Neviens suns no aitām nebaidījās, tātad talants pa visam nozagts nav. Īpaši priecēja kucēns Shakespeare of Blue Hills, kas jau nepilnos 5 mēnešos parādīja labus ganīšanas instinktus. Bija vēl viens nepilnu gadu vecs talants. Cerams, ka saimnieki turpinās ar suņiem aktīvi strādāt un tad arī Mārtiņa Tefijai nākamgad būs konkurence. Par pašu Tefiju - lielisks piemērs tam, ko var panākt, ja ar suni strādā. 
Kolliji, uz Variebu ganīt aitas!


Agita Klešetņikova: Paldies, mums viss ļoti patika!


Egils Rēdmanis: Paldies "Rančo kollija 2012" organizētājiem, visiem tā atbalstītājiem un dalībniekiem!
Pasākums bija lielisks. Man prieks, ka Vecajam Kollijam un Ievai tik labi izdodas, pietiek spēka un uzņēmības šādus pasākumus sarīkot. Jauki, ka tiek radīti jauni un interesanti šķēršļi - īsti atbilstoši lauku vides apstākļiem.
Apsveicu jauno "Rančo kollija 2012" titula ieguvēju! Šis tituls tiešām godam nopelnīts.
Novēlu veiksmi, neatlaidību un iespējas, lai šādi pasākumi notiktu arī turpmāk!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

.


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0