Vecā kollija interaktīvās rotaļlietas kollijiem un kazām

.

0

Mini rotaļlietas ezim

.

2019. gada vasarā pie mums "Laimīgo kolliju zemē ®" sāka dzīvot ezis Kaktuss, kurš tika iesaistīts gan lauku izklaides šova "Rančo kollijs ® 2019", gan "Kolliju kino ®" studijas īsfilmu uzņemšanā. Kaktuss savu karjeru kameras priekšā uzsāka, izmēģinot dažādas viņam speciāli izgatavotas izklaides. Kā pirmo apskatīsim sarkano labirintu.

.

"Labirints"

.

.

Āboli Kaktusa labirintā ievietoti vienīgi vizualizācijai. Protams, ka ezis ābolus meklēt netaisījās.

.

Par pamatu labirintam izvēlējos paleti jeb "padonu". Šie priekšmeti bieži tiek izmantoti dažāda filmēšanai paredzēta inventāra izgatavošanai, kā arī kalpo par pamatnēm mini instalācijām, kuras varat aplūkot galerijā "Vecā Kollija instalāciju izrāde". Labirinta plānu uzzīmēja Ieva, tas tika izvēlēts ļoti vienkāršs, tā teikt, "sākumlīmenis" ežiem - iesācējiem. Labirinta sienas izgatavotas no spundētiem apdares dēlīšiem (tautā tā dēvētās "vagonkas"). Kad objekts bija izgatavots, nokrāsots un uz tā uzlīmēts pat eža Kaktusa vārds, notika izmēģinājums. Jau pirmajā reizē atklājās galvenā nepilnība - labirinta sienas ir par zemu. Ezis, aizejot līdz ārējai malai, cenšas tai pārrāpties pāri un aiziet. Tika nolemts ārējās sienas paaugstināt divkārši.

Man līdz šim vēl nav skaidrs, kā ezis vairākas reizes pēc kārtas nekļūdīgi atrada izeju, pat nemaldīdamies pa sānu strupceļiem... Šī rotaļlieta der pirmajam eksperimentam, bet mūsu Kaktusam tā ir izrādījusies pārāk vienkārša.

.

"Traps"

.

.

Pa trapu Kaktuss pārvietojās lēni un viņa sāncense vista Koksene šovā "Rančo kollijs ® 2019" šajā disciplīnā ezi noskrēja.

.

Metru garais dzeltenais traps tika iecerēts kā neliels slaloms, tādēļ uz tā var brīvi izvietot dažāda izmēra un daudzuma krāsotas suņu konservu bundžas. Patrs traps izgatavots no tiem pašiem spundētajiem apdares dēlīšiem, kurus izmantoju labirinta konstruēšanā.

.

"Mini rotaļlieta"

.

.

Ezim jāatrod kārumi trijos sektoros.

.

Mini interaktīvās rotaļlietas sarkanais statīvs laikam ir mazākais, ko man nācies izgatavot. Pie dēlīša tika pieskrūvēti trīs piena paku korķīši, bet uz tiem novietotas vieglās galda tenisa jeb ping-ponga bumbiņas. Mums jau ierakstās lielā tenisa bumbiņas, iespējams būtu par smagu ezim un vizuāli nepiemērotas pēc izmēra, lai gan to nepārbaudīju.

Šajā gadījumā princips ir tāds pats, kā jau līdzīgajās rotaļlietas, kas domātas kollijiem un kazām, - no statīva jānogāž bumbiņas un jāapēd zem tām novietotie kārumi. Ezim kā kārumu vislabāk izvēlēties vai nu vārītas gaļas kubiciņus vai suņu konservu gabaliņus, kurus šova "Rančo kollijs ® 2019" laikā izmantojām mēs.

Ziemā, kamēr ezis Kaktuss gulēs, mēģināsim izgatavot viņam kādu jaunu mantu izklaidei, ar kuru pavasarī viņu iepriecināt.

.

 

.


  


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0