"Kollimpiāde ® 2011"  

 

.

 

 Atsauksmes 
.

Egils Rēdmanis: Paldies! Pasākums šogad bija izdevies lielisks. Liels paldies Vecajam Kollijam, Ievai, Dacei un pārējiem, kuri sekmēja pasākuma norisi! Skaisti un interesanti izskatījās šķēršļu joslas aksesuāri (ļoti vizuāli izskatījās pulkstenis pie tiltiņa). Patīkami, ka daudzi saimnieki sagatavojuši savus draugus sacensībām un startē bez pavadām. Dāvanas vispār "uzspridzināja" pasākuma noslēgumu!
Mans priekšlikums: nākošgad varētu būt atrakcija "talantu šovs", kur saimnieki varētu demonstrēt kādu no sava drauga  interesantām un atraktīvām prasmēm.


Aija Zaula: Paldies, Vecais Kollij, par ļoti jauko pasākumu! Mēs ar Martiņu lieliski atpūtāmies. Paldies Tev, Ievai un arī visiem citiem, kas ieguldījuši milzīgu darbu, lai šis pasākums būtu tik ļoti jauks!


Alla Andrijanova: Paldies par jauko pasākumu! Paldies visiem, kas organizēja šo brīnišķīgo pasākumu un īpaši Vecajam Kollijam, Ievai, Dacei un Andrim! Mēs ar prieku gaidām un piedalāmies "Kollimpiādē ®". Kaut arī mums ar Keriju nav nekādu panākumu (šeit, protams, vainīga saimniece), bet tas dod mums iedvesmu nodarboties ar suni. Kerija ir mans pirmais suns un man prieks, ka tas ir kollijs, un es mācos no citiem kolliju īpašniekiem. Tā ir unikāla iespēja kolliju saimniekiem satikties kopā, atpūsties un iemācīties, kā vajag nodarboties ar saviem kollijiem. 


Mārtiņš Vērdiņš: Trīcošas ķepas atguvušas spēku, ceļa putekļi nomazgāti un sacensību sviedri noslaucīti. Mēs sākam gatavoties nākamajai "Kollimpiādei ®". 
Mums ar  Tefiju  šī bija trešā "Kollimpiāde ®", tātad ir, ar ko salīdzināt. Iespaids mums ir palicis tāds, ka 2009. gada "Kollimpiādes ®" pirmo uzvaru prieku un sajūsmu par kollijmīļu kopā sanākšanu nekas nevar pārspēt. Tomēr tagad ir parādījusies arī kāda cita sajūta un tā ir - sacensību azarts. Daudzi  jau ir minējuši, ka gadu pēc  gada Latvijas kolliju sportiskās prasmes un kvalitātes aug augdamas. Tas ir ļoti apsveicams  process, kas diez vai turpinātos, ja nebūtu pozitīvās motivācijas, kuru mums nodrošina "Kollimpiādes ®" rīkotāji un sponsori. Par to viņiem milzīgs paldies! Un ko tad mēs - „ierindas” kolliji un to saimnieki - no savas puses varam darīt, lai attīstība turpinātos un neapšaubāmi perspektīvā "Kollimpiādes ®" tradīcija iesakņotos vēl dziļāk? Mēs domājam, ka vienīgais, kas mums būtu jādara - ir pārkāpt pāri savam, ar darba un dzīves nogurumu pamatotam slinkumam, piestrādāt mazliet vairāk un panākt kaut vai mazītiņu individuālu progresu sava kollija apmācībā. Es ticu, ka katram no mums tas ir pa spēkam, - apgūsti ar suni jaunu triku, esi drošāks trasē, nekā tu biji pirms gada, un gandarījums būs. Rezultātam, vietai tabulā nav nozīmes, galvenais ir neapstāties sevis pilnveidošanā. 
Mēs arī nākamgad centīsimies skriet ātrāk, mest precīzāk un tālāk, bet tam būs maz jēgas, ja neaugs kopējais "Kollimpiādes ®" dalībnieku līmenis, ja kāds atmetīs ar roku un teiks: "Ko nu mēs... te jau profiņi vinnē!". Tefijas komandā nav profesionāļu, mēs strādājām brīvajos brīžos, galvenokārt, lai uzlabotu individuālos rādītājus, bez fanātisma un tā, lai pašiem būtu prieks. Prieks mums ir arī par to, ka visapkārt ir cienījami un spēcīgi sāncenši, ar kuriem sacensties ir liels gods. Ļoti gribētos, lai to būtu vēl vairāk. Tas, ka viens suns var būt izcils sportists, ir ievērojams, bet ne unikāls gadījums, jo ja vienā valstī vairums vienas šķirnes  suņu ir labi sportisti, tas gan būtu kaut kas neredzēts. 
Lai mēs nekļūtu par „šaurajiem” speciālistiem, kas bezgalīgi slīpē vienas un tās pašas prasmes, mums ir priekšlikums katru gadu papildināt šķēršļu joslu ar jaunu un pietiekami sarežģītu elementu, savlaicīgi (vismaz 6 mēnešus iepriekš) paziņojot par to visiem potenciālajiem "Kollimpiādes ®" dalībniekiem. Tas liks mums rūpīgāk gatavoties un izlīdzinās visu dalībnieku izredzes vinnēt. Ja tavs suns labi skrien caur tuneli, bet mans nebaidās iet pa baļķi, gatavojoties kārtējai "Kollimpiādei ®", abi suņi iemācīsies pārvarēt abus šķēršļus un tad lai uzvar drošākais. 
Īpašu pateicību gribam izteikt tiesnešiem, kas ne mirkli neatslāba un ir īsti sava amata profesionāļi!
"Kollimpiāde 2011 ®" paliks atmiņā kā pasākums, kurš ir izaudzis no "bērna autiņiem", "Kollimpiādes ®" pastāvēšana vairs nav  izskaidrojama ar vienkāršu veiksmīgu  sagadīšanos, jo tas tagad ir neapšaubāms augšupejošs trends, kuram var droši sekot. Paldies "Kollimpiādes ®" atbalstītājiem, rīkotājiem dalībniekiem un draugiem! 


Līva Laima Kazāka: Patiešām esmu priecīga, ka man ir tādi suņi un ka ir tik forši cilvēki, kas uzrīko šitādus foršus pasākumus! Man patīk! Var izklaidēties ar saviem labākajiem draugiem - suņiem. Bieži vien var dzirdēt šādus 2 teikumus - "Tev ir 3 suņi? Tev nav grūti ar viņiem?" Nē, man nav grūti, jo es viņus mīlu un nav tā, ka man viņi nav nekas! Viņus var nosaukt par labākajiem draugiem patiešām! Ir tā, ka var stāstīt suņiem, ja tev ir smagi, bet viņi tevi uzklausa, viņi tev sapratīs un noliks galvu tev uz kājām, nolaizīs rokas vai pastieps tev ķepu, jo ar to viņi parāda, ka viņi jūs mīl! 
Ar nepacietību gaidu nākamā gada "Kollimpiādi ®"!


Kristīna Egle: "Kollimpiādi ®" apmeklējām pirmo reizi ar Elsu. Būšu konstruktīva: pasākums no organizatoriskā viedokļa noorganizēts teicami (sākot no ceļu norādēm un informācijas mājaslapā līdz harčo zupai, piena kokteilim un mājas vīnam), saimnieki uzņēma katru dalībnieku ar individuālu pieeju, nepārtraukti rūpējās par viesu labsajūtu. Sacensību atribūti sarūpēti ne pa jokam! Prieks redzēt entuziastus - kārtējo reizi pierādās, ka ja cilvēks kaut ko dara ar labpatiku, mīlestību pret veicamo darbu, viss izdodas! Uzslava sponsoru piesaistei, suņi gadu var „neiespringt”, ka paliks ar tukšu šķīvi un garu ģīmi...
Tā ka tie, kuri vēl nav apmeklējuši šo pasākumu - sarosieties, ir tā vērts, gribēsies vēl un vēl! Protams, daudziem nekolliju saimniekiem un bezsuņu cilvēkiem varētu šķist amizanta tāda „krāmēšanās” ar suņiem, jo diemžēl – ļoti maza daļa cilvēku suņus uzskata par personībām un mīl tos līdz kaulam. Bet pasākumā redzot suņu savstarpējo toleranci (un saimnieku arī), varam secināt, ka cilvēkiem būtu ko pamācīties!
Tā kā ķepas gaisā un aiziet!


Jūlija Bogomolova un Dāvis Muižnieks, tiesneši: Ir noslēgušies ikgadējie kolliju svētki. Arī šogad mums visiem kopā izdevās panākt, lai pasākumā valdītu sportiskais gars un draudzīgā atmosfēra!
Mums, tiesnešiem, bija patiess prieks redzēt, ka dalībnieku prasmes un iemaņas ir strauji augušas, kas principā arī ir "Kollimpiādes ®" lielākais panākums. Daudzi patiesi bija trenējušies un to varēja arī redzēt sacensībās. Šogad daudz vairāk suņu šķēršļu joslā startēja bez pavadām, arī piesaukšanā uz laiku daudzi suņi paklausīgi sēdēja un gaidīja saimnieka komandu. Aportēšanā viss notika ļoti raiti, diemžēl daudzi saimnieki pārvērtēja savas spējas trāpīt aportiņu aplī, zaudējot tiem suņu īpašniekiem, kas meta aportus uz laukuma tālāko galu, kā rezultātā ieviesās būtiskas korekcijas kopvērtējumā.
"Kollimpiāde ®" šogad notika trešo reizi, manāmi uzlabojas dalībnieku rezultāti, savukārt tiesneši un organizatori mācās, ar katru reizi pasākums izdodas labāk, vai ne? Mēs visi augam un attīstāmies un nākamgad pasākums būs vēl jautrāks un interesantāks. 
Paldies visiem – gan pieredzējušiem, gan jaunajiem dalībniekiem! Paldies par pacietību un sapratni pasākuma noslēguma ceremonijā! Paldies sponsoriem, jo kopvērtējuma kollimpiskajiem čempioniem balvas bija jāved prom ar traktoru un bija jāsatraucas, vai balvas ar vienu piegājienu vispār varēs aizvest. Tā jau ir nopietna motivācija nākamgad censties vēl labāk! Pie tam balvu nepietrūka nevienam pacietīgajam dalībniekam. Paldies māju saimniekiem par viesmīlību un īsto lauku pirtiņu! Lielākais paldies mūsu Vecajam Kollijam, jo tikai, pateicoties viņam, šis pasākums vispār var notikt!
Apsveicam kollimpiskos čempionus un vēlam veiksmi un pacietību nākamgad!
Uz tikšanos "Rančo kollijā 2011"!

 

 


 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0