Publikācijas  

.

.

Gatavojamies "Kollimpiādei ® 2010"

.

 

Bilde no "Kollimpiādes ® 2009".

 

2010. gada 10. jūlijā Uguņciemā notiks tradicionālais kolliju īpašnieku salidojums "Kollimpiāde ® 2010". To, tāpat kā iepriekš, organizē Kolliju portāls, Dace Gžibovska un Andris Bīriņš.

Šī ir lieliska iespēja kolliju īpašniekiem satikties, iepazīties un kopīgi pavadīt brīvdienas. Tāpat kā "Kollimpiādē ® 2009", arī nākamgad dalībniekus sagaida dažādas sporta aktivitātes un atrakcijas. Notiks pitch & go aportēšanas sacensības, piesaukšana uz laiku un sacensības šķēršļu joslas pārvarēšanā.

"Sacensību disciplīnas mainītas netiks. Bija ideja pievienot vēl ceturto disciplīnu - paklausības ralliju, taču no šīs domas atteicāmies divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, to visu nevarētu paveikt vienā dienā. Otrkārt, daudziem no suņu īpašniekiem šī disciplīna varētu izrādīties mulsinoša un nesaprotama. Nesen redzēju ne pārāk skatāmu piemēru, kad paklausības rallijs tika organizēts suņiem un saimniekiem, kas par tādu neko nav dzirdējuši. Dīvaini būtu arī prasīt no suņa, lai tas izpildītu kaut ko tādu, ko nesaprot. Šķēršļu josla gan plānota garāka" skaidro Kolliju portāla veidotājs Vecais Kollijs.

Otrajā laukumā paralēli kolliju īpašnieki varēs izmēģināt dažādas atrakcijas: pamētāt frīsbija šķīvīšus, paspēlēties ar jaunākajām KONG rotaļlietām, izmēģināt interaktīvās Zviedrijā ražotās suņu rotaļlietas. Tāpat varēs izmēģināt Latvijā vienīgo flaibola aprīkojumu un iepazīties ar adžiliti tuneli.

"Adžiliti tuneli šķēršļu joslā neiekļāvām, jo, lai šo šķērsli veiksmīgi pārvarētu, suns attiecīgi jāapmāca. Pirmo reizi Latvijā tiks prezentēts tenisa bumbiņu automāts "GoDogGo!" un ūdens šķēršļi ar smidzinātājiem. Neko tādu Latvijā neviens vēl nav redzējis," piebilst Vecais Kollijs.

Sacensības un instruktāžu vadīs un vērtēs pieredzējuši kinologi. Sacensību dalībnieki tiks iedalīti 2 kategorijās: 1) suņi līdz 8 gadu vecumam un 2) veterāni (vecāki par 8 gadiem). Arī kucēni startēs atsevišķi.

Par kolliju drošību un veselību rūpēsies dakteris Sīgrens Brics no "MobilVet". Interesenti varēs saņemt arī bezmaksas veterinārās konsultācijas.

Pasākuma dalībniekiem tiks piedāvātas naktsmāju iespējas teltīs, nodrošināta pirts un peldēšanās. Bērniem visu dienu būs iespēja skatīties filmas par Lesiju.

Pasākumā var piedalīties ikviens kollija īpašnieks ar savu suni vai suņiem, neatkarīgi no piederības kinoloģiskajiem klubiem un ciltsrakstu esamības (pasākums nav pakļauts nevienai no organizācijām). Vienīgais noteikums – jāuzrāda suņa vakcinācijas apliecība ar derīgu vakcinācijas atzīmi.

Dalības maksa pasākumam netiek noteikta, būs iespēja brīvprātīgi ziedot naudu pasākuma norises nodrošināšanai.

"Ja kāds nevēlēsies materiāli atbalstīt pasākumu, varēs tajā piedalīties bez maksas. Savukārt tie, kas būs noziedojuši, pretī saņems "Kollimpiādes ® 2009" oficiālo DVD ierakstu. Patlaban strādājam studijā pie šī DVD izveides. Arī šajā ziņā Latvijā esam pionieri - pagaidām nevienam suņu pasākumam nav DVD disku, kā tas ierasts visā pasaulē," paskaidro Vecais Kollijs.

Dalībnieku reģistrācija, kā ierasts, notiks elektroniski Kolliju portālā, tā sāksies 1. maijā.

Aicinām jau savlaicīgi ieplānot laiku, lai varētu ar savu kolliju piedalīties "Kolimpiādē ® 2010". Papildinformācija par pasākumu sekos.

Visu par "Kollimpiādi ® 2009" varat uzzināt, noklikšķinot šeit (fotogalerija, video, atsauksmes, rezultāti, pateicības).

.

.  
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0