Publikācijas  

.

.

Leģenda par kolliju viskiju

.

 

Elisy Abnet Solar Wind un Abbey Golden Sunlight.

 

Viskijs "Scottish Collie" ražots un pudelēs pildīts Skotijā, tā garša spilgta, piesātināta, ļoti labi sabalansēta. Lieliski piemērots tīrā veidā vai kokteiļos.
Viskiju Scottish Collie ražo uzņēmumā, kuru dibināja Viljams Grants. Viņa pirmais viskijs tika saražots 1887.gadā ap Ziemassvētkiem. Katru gadu pārdošanas apjoms ir palielinājies, saglabājot viskija augsto kvalitāti un pieejamo cenu.

 


Ar Scottish Collie ir saistīta interesanta leģenda: Grantam piederēja kolliju šķirnes suns vārdā Džoks, kurš naktīs sargāja viskija mucas. Ja kāds svešinieks naktī vēlējās nelikumīgi „pamieloties” ar viskiju, Džoks negantā, spokainā balsī sāka gaudot un riet. Suņa balss bija dzirdama pāri pakalniem un kalniem desmitiem jūdžu attālumā. No šādas spokainas skaņas zagļiem visa vēlēšanās izdegustēt gardo viskiju pārgāja un tie bēga prom. Kā pateicību Kapteinis Grants savu spalvaino, spokainās balss īpašnieku atalgoja, attēlojot to uz viskija etiķetes. Tā kā, atceroties viskija nosaukumu, atpazīt viskiju nebūs grūti – uz etiķetes attēlots uzticamais suns kollijs.

Latvijā Scottish Collie izplata kompānija "Latalko", bet reklamē Kolliju portāls. Scottish collie jau tradicionāli kļuvis par "Kollimpiādes ®" oficiālo sponsoru, turpmāk atbalstīs arī "Rančo kolliju ®".

Pārmērīga alkohola lietošana var kaitēt veselībai.

 

0
  Ieteicams izlasīt arī
.  

»  Kolliji reklāmās: dzērieni
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

.

.


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0