Publikācijas  

.

.

"Kollimpiāde ®" maina koncepciju

.

 

Pasākuma oficiālais logotips

 

„Kollimpiāde  ®” ir kļuvusi par vienu no atpazīstamākajiem suņu pasākumiem Latvijā, interesi par pasākumu izrāda arī tuvāko kaimiņvalstu kolliju īpašnieki. Lai nodrošinātu pasākuma izaugsmi un attīstību, esmu pieņēmis lēmumu radikāli mainīt tā koncepciju. Piecos gados esam sasnieguši zināmus attīstības griestus, esam apstājušies, bet stagnācija neietilpst manos plānos. Patlaban viss ir diezgan prognozējams, - katru gadu vienas un tās pašas disciplīnas, neviļus rodas „deja vu” efekts – viss tas kaut kur jau ir redzēts.

2014. gada „Kollimpiādē ®” būs iekļautas 5 sporta disciplīnas. Bez visām dalībniekiem jau zināmajām – šķēršļu joslas jeb CollGility, pitch & go un piesaukšanas -, no „Rančo kollija ®” uz „Kollimpiādi ®” tiks pārcelts arī kaniboulings ® un barelreisings.

Kopvērtējumā piedalīsies tie dalībnieki, kas būs startējuši visās piecās disciplīnās.

Sacensības šķēršļu joslas pārvarēšanā jeb CollGility, tāpat kā iesākts, tiks dalītas Sporta, Tautas un Veterānu klasēs. Šķēršļu joslā gaidāmi jauni pārsteigumi, tiek izstrādāti vairāki jauni šķēršļi.

Sestā sporta disciplīna izmēģināšanai šoreiz būs flaibols. Dalība flaibolā nebūs obligāta. Nākotnē vēlamies pasākuma ietvaros sarīkot frīsbija semināru un dot iespēju „Kollimpiādes ®” dalībniekiem izmēģināt arī superšķēršļu joslu bez laika kontroles, kura pa spēkam būs vienīgi labi apmācītiem kollijiem.

Lai nodrošinātu sacensību norisi, pēc aptuveniem aprēķiniem, sporta laukumiem vajadzīgi aptuveni 3 – 3,5 hektāri pļavu, tādēļ šis ir pirmais iemesls, kādēļ „Kollimpiāde ®” turpmāk notiks Variebā. Uguņciema teritorija vairs neatbilst šādām prasībām, ar katru gadu vietas tur kļūst arvien mazāk – aug koku lapotnes un krūmi. 2013. gada „Kollimpiādē ®” apakšējā laukumā vairs nevarēju izvietot plānoto šķēršļu skaitu, nākamajam būtu jāatrodas jau mežā. Arī šķēršļu joslas dalīšana divos etapos notikusi tādēļ, ka vienā laukumā nav bijis iespējams izvietot vajadzīgo objektu skaitu.

„Kollimpiādes ®” tāme joprojām ir liela, dalības maksas sedz mazāk nekā pusi no pasākuma izdevumiem. Starpību apmaksā Kolliju portāls. Svītrojot no tāmes sporta inventāra, apbalvojumu, aparatūras u.c. nepieciešamo lietu transportēšanu no Variebas uz Uguņciemu, tiek ietaupīti apmēram 30% no kopējiem izdevumiem. Šis ir otrs iemesls „Kollimpiādei ®” Variebā. Nedaudz paaugstināsim arī dalības maksu. Kolliju portāla rīkotajos pasākumos tā būs 20 eiro par vienu suni un 10 eiro par katru nākamo tā paša īpašnieka suni.

Plānojam, ka „Kollimpiādes ®” dalībnieku skaits varētu nākotnē būtiski pieaugt, tādēļ vajadzīga daudz plašāka teritorija autotransporta novietošanai un telšu būvēšanai. Arī šo platību „Straumēnos” varam viegli nodrošināt.

„Kollimpiādē ®” turpmāk būs ļoti dinamiskas sacensības ar maziem starplaikiem starp disciplīnām. Lai to nodrošinātu, sacensībās turpmāk strādās divi tiesnešu pāri, viņiem palīdzēs arī vairāki asistenti gan sporta laukumu sakārtošanai, gan rezultātu apkopošanai. Galvenie tiesneši, kā ierasts, būs Jūlija Bogomolova un Dāvis Muižnieks.

No 2014. gada visi Kolliju portāla organizētie pasākumi notiks kolliju sporta un izklaides centrā „Straumēni”.

Tiekamies Variebā!

Vairāk par pasākumu varat uzzināt sadaļā "Kollimpiāde ® 2014".

 

Piezīme. „Kollimpiāde ®” ir oficiāli reģistrēta preču zīme, tās īpašnieks ir IK Kolliju portāls. Turpmāk vārds „Kollimpiāde ®” lietojams kopā ar „R” burtu aplītī labajā pusē.

.

.

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0