Publikācijas  

 

.

Es lepojos ar savu ģimeni

.

Justīnes ilustrācija domrakstam.

Vānes pamatskolas 2. A klases skolnieces Justīnes Līpītes domraksts "Es lepojos ar savu ģimeni".

.

  Domraksts
. .

.
Es ļoti lepojos ar savu ģimeni. Mēs laukos dzīvojam tikai piecus gadus, bet mums jau ir saimniecība. Mums ir zirgi, aitas, kazas un vistas.

Visvairāk mēs lepojamies ar saviem suņiem. Mūsu ģimenei ir četri suņi – visi kolliji. Divas ir meitenes un divi ir puikas. Meitenes ir rudas, bet puikas ir melni. Viņus sauc Abija, Līze, Romis, Lociņš. Abijai ir divpadsmit gadi, Līzei ir deviņi, Romim ir pieci, Lociņam trīs gadi.

Mūsu suņi ir gudri un klausīgi. Viņi gana mūsu aitas un sargā māju. Abijai ir daudz medaļas un kausi. Abijai patīk piedalīties pasākumos. Katru gadu mans tētis rīko kollijiem sporta sacensības - "Kollimpiādi ®" un "Rančo kolliju ®". Vislabākie sportisti ir Līzīte un Lociņš. Šogad sacensībās piedalījās viesi no Maskavas. Lociņš viņus uzvarēja. Es arī sportoju kopā ar suņiem. Es priecājos, ka man ir saticīga un uzņēmīga ģimene. Ģimenē es esmu iemācījusies mīlēt dzīvniekus.

.

  Kolliji
.

 

Piecu gadu vecumā Justīne pirmo reizi izstāda Abiju (Abbey Golden Sunlight) specializētajā garspalvaino kolliju izstādē "Straumēnos".

 

 

Tētis, Justīne, mamma, Līzīte, Lociņš un Abija.

 

 

Abija ar nopelnītajiem kausiem.

 

 

Justīne un Lociņš.

 

 

Abija (Abbey Golden Sunlight).

 

 

Līzīte (Elisy Abnet Solar Wind).

 

 

Lociņš (Sherlock Of Blue Hills).

 

 

Romis (Romeo Elitime Solar Wind).

.


 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0