Publikācijas  

.

 

.

Kollijs izglābj meiteni no nosalšanas

.

.

Kādā otrdienas vakarā ap sešiem Nīke ar septiņus gadus veco kolliju Guči devās ierastajā pastaigā. Kad viņi vēl pēc divām stundām nebija pārnākuši, meitenes tēvs Stefans devās viņus meklēt. Meklējumi bija nesekmīgi, tādēļ ap pusvienpadsmitiem palīgā devās policija un vietējie iedzīvotāji.

"Cilvēki staigāja ar lukturīšiem un pārmeklēja teritoriju, tika pārbaudītas arī automašīnas," atceras Stefans.

.

.

"Mēs iegājām mežā, pēc tam bija purvs. Es nevēlējos nosmērēt savas jaunās krosenes un mēs devāmies tālāk mežā. Lai gan domāju, ka ejam pareizi, atpakaļceļu mums atrast neizdevās," skaidro Nīke.

Ap desmitiem vakarā meitene bija pārgurusi un tālāk doties nespēja. "Pagāju uz priekšu vēl pāris metrus un neizturēju. Tad ieraudzīju bedri un nolēmu, ka nakti pārlaidīsim tajā," turpina Nīke.

.

.

Bija ļoti auksti un gribējās dzert. Meitenei gandrīz sākās panika, bet blakus bija uzticamais kollijs. "Mēs sildījām viens otru. Ar Guči es jutos drošībā. Es biju ļoti nobijusies, taču centos domāt pozitīvi," - tā Nīke.

Pamodušies trešdienas rītā ap pulkstens pussešiem, abi devās tālāk, lai meklētu mājupceļu. Tajā pat laikā Nīkes tēvs Stefans jau braukāja pa mežu ar kvadriciklu un abus atrada.

Meitene jūtas ļoti pateicīga savam kollijam, taču mani pašu pārsteidza šī stāsta beigas - visvairāk tomēr Nīke priecājas par jauno mobilo telefonu, kuru viņai nopircis tētis, jo vecais mežā esot samircis un stipri cietis...

P.S. Ja vēlaties uzzināt par citiem kollijiem, kas izglābuši mājiniekus dažādās situācijās, apmeklējiet sadaļu Varoņi.

.

 

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0