Publikācijas  

.

 

.

Nez, vai Karlsons tādas ēstu?

.

No savas bērnības atceros dažadās dzīvnieku marcipāna figuriņas, atmiņā seviški palikusi pūcīte, zaķītis un vāverīte. Mūsdienās mazo figūriņu mērogs laikam šķiet par mazu, tādēļ ir pienācis laiks tortēm, dažām - dabīga dzīvnieka lielumā. Ir dažādas, šoreiz par kollijiem.

.

.

Konditorijas meistari no "Sugarbelle sweets" pagatavojuši vaniļas torti Teksasas universitātes talismana - kollija Reveiles IX veidolā.

.

.

Ir sen zināms (aksioma!), ka Karlsonam labāk par kollijiem un citiem suņveidīgajiem patika tortes ar un bez svecītem, taču kā lai uzzina, vai viņš ēstu šādas, kas tapušas dabiska lieluma kollija apveidā?

.

.

Šie konditorijas izstrādājumi, nenoliedzami, izskatās ļoti iespaidīgi, taču es nespētu nogriezt gabaliņu no kollija un apēst. Varbūt esmu pārāk sentimentāls...

.

.

Ja "lielais" kollijs jums nav pa kabatai, uz savu apaļo jubileju, piemēram 40,  varat pasūtīt mazāku tortīti. Šo gatavojis cits meistars.

.

.

Te atkal cits variants. Kāzu tortei, kuras sastāvs netika atklāts, pa virsu tikušas uzliktas neapēdamas kolliju figūriņas. Starp citu, tādas pašas, kuras mēs izmantojam "Hosento fermā".

.

..

Savukārt, šādu torti, kas gatavota tepat Latvijā, mēs Kolliju portāla 20 gadu jubilejā saņēmām no Ingas Petrovas. No tortes uz mums noraudzījas Abija. Torte bija ļoti garšīga, bet Abiju es apēst nevarēju...

.

.

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0