"Ziemas rančo ® 2019"  

.

.

.

.

Ziemas "Rančo kollija ® 2019" titula īpašniece Kassandra Prokseny jeb Keisija.

.

Iecere par lauku izklaides un sporta pasākumu ziemā man galvā ir mājojusi jau sen. Kādreiz izsapņoju pat "Kollimpiādes ®" ziemas versiju, taču dažādu iemeslu dēļ šāds pasākums netika realizēts. Sarīkot ziemas pasākumu ir daudz, daudz sarežģītāk un grūtāk, jo jāplāno un jārēķinās ar tādiem apstākļiem, kuru vasarā nav.

.

.

Hosento šoziem šķēršļu joslas pārvarēšanu vēl tikai apgūst.

.

Ņemot vērā mūsu pieredzi, 2018. gadā uzņemot Kolliju portāla ziemas reklāmu un īsfilmu "Ko kolliji dara ziemā?", sapratu, ka ir pienācis īstais brīdis šis jaukās un interesantās ziemas nodarbes piedāvāt arī citiem kolliju īpašniekiem. Tādēļ nolēmu aicināt kolliju īpašniekus uz pirmo "Rančo kollija ®" ziemas versiju, kurai tika dots nosaukums "Ziemas rančo ®".

Plānojām mūsu "Ziemas rančo ® 2019" februārī, taču bija skaidrs, ka viss galvenokārt būs atkarīgs no laika apstākļiem. Tie šoreiz izrādījās mums gaužām nelabvēlīgi. Bildīti pievienoju zemāk.

.

.

Kā redzams attēlā, 2019. gada februārī ir iestājies īsts pavasaris. Sniegs ir nokusis. Brīdī, kad rakstu šīs rindas, mūsu aitas ir pametušas siena ruļļus un devušās ganīties "Straumēnu" pļavās.

Laika apstākļu dēļ nācās atcelt šī gada "Ziemas rančo ® 2019"...

.

.

Līzīte 13 gadu vecumā vēl aktīvi sporto un filmējas "Kolliju kino ®" studijas īsfilmās un reklāmās.

.

Tomēr, kamēr vēl tas bija iespējams, mēs esam sarīkojuši minisacensības "Sniegavīru armija ® 2019" un ļoti daudz filmējuši. "Kolliju kino ®" studija šoziem ir uzņēmuši veselas divas īsfilmas - "Siena šķūna suņi" un "Ko kolliji dara ziemā? 2: Turpinājums". Mūsu kolliji un āži no superkomandas "MēBē Sports ®" ir gan spēlējuši kastingu ®, gan stājušies pretī viens otram ar savu "Sniegavīru armiju ®", gan sacentušies šķēršļu joslas pārvarēšanā. Tādēļ Kolliju portāls piešķīra ziemas "Rančo kollija ® 2019" titulu Keisijai. Šis skats, tāpat kā Līzītes sveikšana 13 gadu jubilejā, būs iekļauts arī īsfilmā "Ko kolliji dara ziemā? 2: Turpinājums".

Viss iepriekš pasākuma programmā iekļautais tiek pārcelts uz nākamo ziemu un kļūs par "Ziemas rančo ® 2020", paralēli filmējot "Ko kolliji dara ziemā?" trešo daļu ar apakšnosaukumu "Svētku darbnīca", kurā pēc scenārija "Straumēnos" būs avarējis Santa Klausa kamanu pajūgs, kuru, kā tomēr izrādās, velk āži, nevis ziemeļbrieži.

.

.

Lociņš ar savu "Sniegavīru armiju ®" ir gatavs stāties pretī jebkuram.

.

Lai kompensētu publiski nenotikušo "Ziemas rančo ® 2019", esmu nolēmis šogada sarīkot īpašu "Pavasara [K]Ollingu ® 2019", kurā mūsu kolliji varēs darboties ar olām.

Bet, lai reklamētu "Ziemas rančo ®", tiks samontēta īpaša "Ziemas rančo ®" reklāma, kuru kopā ar mūsu citām ziemas filmām varēsiet noskatīties zemāk.

Uz tikšanos gan pavasarī, gan vasarā, gan ziemā!

.

  Video
.

11. sērija "Ko kolliji dara ziemā?" (2018) "How collies have fun in the winter?"

» Izlasīt rakstu "Ko kolliji dara ziemā?"


Kolliju portāla ziemas reklāma (2018)

» Izlasīt rakstu "Ko kolliji dara ziemā?"


 

.

Līzītei arī ziemā patīk kastings ® un kaniboulings ®.

.

 

 


  


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0