Publikācijas  

.

.

Vecgada vakaru fotoalbums

..

.

1  2  3  4  5  6

.

  2021

.

.

Jau iepriekš prātā biju apsvēris pārcelt tradicionālo mūsu kolliju Vecgada fotosesiju no istabas ārā, jo dienas gaismā fotografēt ir daudz vieglāk, nekā to darīt, izmantojot studijas zibspuldzes un citus gaismas avotus. Bez tam lielajā istabā, kur agrāk pārsvara 31. decembra vakarā tika bildēts, vairs nav vietas un arī jaunu fonu, ko izmantot, nav.

.

.

Skatoties jauno Ziemassvētku multeni par Šonu, pamanīju viņu šķūnī eglīti, kas bija darināta no veciem džutas maisiem, un man prātā ienāca doma izgatavot savu īpašo drēbju jeb lupatu "veļasdienas" eglīti, kas būtu ļoti piemērota mūsu ilggadējajai drēbju mazgāšanas tēmai. Sākotnēji biju izdomājis vienu eglītes konstrukciju, tad otru, līdz pamazām nonācu pie visvienkāršākās idejas. Eglītes rāmis tika izgatavots no šauriem koka dēlīšiem, mazliet polsterēts, lai koka daļas nespiestos cauri, un tad apvilkts ar audumiem, kuri iegūti, sagriežot nevajadzīgus apģērba gabalus. Eglīti meistarojām kopā ar Ievu, viņa veica darbus ar drēbju atgriezumiem, es šuvu klāt pogas un skrūvēju kopā konstrukciju. Eglīte ieguva zilganus toņus un tika papildināta ar koka knaģu virteni, bet tai uz kājas uzliku vecu padomju laika pletīzeri no 1975. gada.

.

.

Sekojot līdzi laika ziņām, nolēmu šoreiz Vecgada fotosesiju sarīkot jau 30. decembra rītā un pēc tam nevarēju vien nopriecāties par savu lēmumu, jo ne Vecgada vakara, ne Jaungada dienā un pēc tam fotografēšanos iespēju ārā vairs nebija - lija lietus, sniegs nokusa un visapkārt bija vieni vienīgi dubļi.

.

1  2  3  4  5  6

.

.

 

 

 


 
 
 
 

2000-2022 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0