Publikācijas  

.

.

Straujupa šovs pie personīgā siena šķūņa nevienu vairs nekrata

.

..

Hosento var gulēt mierīgi - pļavā pie siena šķūņa vairs pasākumi nenotiks.

...

Veidojot seriālu "Laika mašīna", kas ir kļuvis par Kolliju portāla pagātnē rīkoto pasākumu ceļvedi, man nācās iepazīties ar daudzām filozofiskām atziņām par laiku. Tagad droši vien būtu vērts iedziļināties tēmā "sākums un beigas", "visam, kas sākas, reiz ir jābeidzas" utt., taču man to negribas izstiept, tādēļ šoreiz to lakoniski aizstāšu ar virsrakstā izmantoto frāzi - "Straujupa šovs pie personīgā siena šķūņa nevienu vairs nekrata".

Bet, ja vēlaties iedziļināties, garo versiju izlasīsiet manā publikācijā Kolliju portāls iedarbina laika mašīnu, kuru uzrakstīju pirms diviem gadiem. Šis te rakstiņš ir tiešs iepriekš aprakstītās tēmas turpinājums.

 

.

Vēsturiska kopbilde - pēdējā pasākuma "Pavasara K[O]llinga ® 2019" dalībnieki (no kreisās): Justīne Līpīte ar Kassandra Prokseny, Inga Petrova ar Veja Vejo Vaikai un Afina Vejo Vaikai, Ieva Līpīte ar Elisy Abnet Solar Wind un Hosento, Mārtiņš Vērdiņš ar Tiffani Lesthard Sherbon un Vecais Kollijs ar Sherlock Of Blue Hills.

.

"Pavasara K[O]llings ® 2019" bija pēdējais Kolliju portāla rīkotais publiskais pasākums, kas notika "Laimīgo kolliju zemē ®". Tālāk vairs nav vērts... Ir laiks doties tālāk uz priekšu bez tiem, kas nevēlas turpināt.

"Rančo kollijs ®" turpmāk tiks filmēts kā ikgadējs lauku šovs, apvienojot sevī iepriekš jau zināmos "Dolliju pret kolliju ®" un "Biljardu ar āzi ®" ar "ABIJAS kaniboulinga kausu ®", kam tagad dots nosaukums "ABIJAS aportēšanas kauss ®". Šovā piedalīsies un vismaz septiņās dažādās disciplīnās sacentīsies mūsu kolliji un mūsu fermas dzīvnieki no superkomandas "MēBē Sports ®". Ļoti ceru nākotnē "Rančo kollija ®" filmēšanā iesaistīt arī zosi un sivēnu.

Citiem interesentiem "Rančo kollijs ®" vairs nebūs pieejams.

.

.

Nakamajā dienā pēc pasākuma tukšajā šķūņa pļavā draiskojas "Laimīgo kolliju zemes ®" kolliji Līzīte, Keisija, Lociņš un Hosento. Tā te tagad būs vienmēr. Un tagad bez oficiālajiem vārdiem.

.

Esam iecerējuši attīstīt filmēšanu un "Kolliju kino ®" studija bez "Rančo kollija ® 2019" filmēšanas šogad strādā vēl pie divpadsmit īsfilmu veidošanas. Šogad redzēsiet "Ko kolliji dara ziemā? 2", "Siena šķūņa suņi", "Kaza", "Bērzu sula", "Buratino", "Mēs ar Lociņu spēlējam kociņu", "Lociņa limonādes fabrika", "Strūklaka", "Spogulis", "Ola", "Elektriskie āboli" un "Kva-kvārijs".

Uzņemsim arī dažas reklāmas, bet mans iepriekš iecerētais "Kolliju portāla SARDEĻŠOVS ®" nākotnē tiks transformēts scenārijā, pēc kura tiks uzņemta viena vai divas īsfilmas ar tādu pašu nosaukumu.

.

.

Pēc banneru novākšanas te paliks tukša pļava.

.

2020. gadā atzīmēsim Kolliju portāla 20 gadu jubileju, kurā piedalīsies īpaši lūgti viesi. Pēc šī notikuma esmu iecerējis pilnmetrāžas dokumentālās filmas "Ceļš uz Laimīgo kolliju zemi" pirmizrādi. Bet pagaidām turpiniet skatīties seriālu "Laika mašīna". Drīzumā piedāvāsim jaunas sērijas.

 

 

Pa šo laiku Vācijā kolliju īpašnieki, ietekmējoties no "Kollimpiādes ®", jau trīs gadus rīko savu "Kolliju olimpiādi" ("Collieolympiade"), Japānā katru gadu notiek vērienīgs garspalvaino kolliju un viņu īpašnieku salidojums, bet Krievija ir visus apsteigusi ar veseliem trijiem pasākumiem gadā - "Kollidromu", "Kolliju un šeltiju dienu" un vēl vienu pulcēšanos, kurai pagaidām nav konkrēta nosaukuma. Bet Latvijā vairs nekas nenotiks...

Paldies visiem, kas piedalījās mūsu rīkotajos pasākumos!

Šo visu šoreiz gribas pabeigt ar Edgara Liepiņa reiz teiktajiem vārdiem - "Uz redzēšanos kādreiz maijā!"

.

P.S. Nav vairs arī Agra Straujupa. Tagad esmu Vecais Kollijs un dzīvoju "Laimīgo kolliju zemē ®".

.

  Ieteicams izlasīt arī

.  
» Kolliju portāls iedarbina laika mašīnu
 

  
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0