"Dollija pret kolliju ®"  

 

.

Šovs "Dollija pret kolliju ®" ir Kolliju portāla autora Vecā Kollija oriģinālideja. Tajā pretī kollijiem stājas lopiņi no superkomandas "MēBē Sports ®". Katru gadu tika uzņemts viens "Dollija pret kolliju ®" un viens "Biljards ar āzi ®" šovs, kurus mūsu Kolliju portālā parasti demonstrējam rudenī.

2016. gadā dzīvniekiem bija jāstartē trijās disciplīnās - jāpārvar šķēršļu josla ar piecām barjerām, jāspēlē vienkārša interaktīvā rotaļlieta un jāpieskrien pēc aicinājuma (piesaukšana uz laiku). Ar kollijiem sacentās aita Dollja un āzis Olimps.

2017. gadā Dollija un Olimps kopā ar kollijiem pārvarēja savādāku šķēršļu joslu, nekā pirmajā reizē, veica skriešanu ap mazajām muciņām (minibarelreisings) un spēlēja interaktīvo rotaļlietu "Tornis".

2018. gadā šķēršļu josla tika nomainīta pret supertrapu, minibarelreisinga muciņas pret trijām veļasmašīnām "Rīga" un tika spēlēta interaktīvā rotaļlieta "Atsperes" ar tenisa bumbiņām. Šoreiz ar kollijiem sacentās ne vien Dollija un Olimps, bet arī āži Plampačs un Žigulītis, kaza Ieva, gailis un vista.

Visus trīs pirmos gadus šova apakšnosaukums bija "Vai tavs suns ir attapīgāks par aitu?".

2019. gadā "Dollija pret kolliju ®" kopā ar šovu "Biljards ar āzi ®"  un "ABIJAS kaniboulinga kausu ®" tika apvienoti vienā kopīgā lauku izklaides un sporta šovā "Rančo kollijs 2019 ®". Pēc tam gan "Dollija pret kolliju ®", gan "Rančo kolljs ®" izbeidza savu pastāvēšanu, bet "Biljardu ar āzi ®" turpināsim joprojām.

.

.

Trīs gadus pēc kārtas par šova uzvarētāju kļuva Lociņš jeb Sherlock Of Blue Hills no "Laimīgo kolliju zemes ®".

.

.

  Bildes, video, rezultāti, informācija
.

.
  Skatieties arī
.

..

 


 

 

.


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0