Publikācijas  

.

.

Vai Varieba izkonkurēs Jūrmalu?

.

 

Titulētie (no kreisās): Ieva Līpīte un Līzīte, Inese Bērziņa un Reda, Mārtiņš Vērdiņš un Tefija, Vecais Kollijs un Loča.

 

Kolliju portālam - 15

Tik tikko aizvadīts Kolliju portāla 15 gadu jubilejas pasākums "Rančo kollijs ® 2015". Pirmo reizi "Rančo kollija ®" vēsturē šogad pasākumā piedalījās arī kolliju īpašnieku delegācija no Krievijas un uz starta līnijas redzējām piecus Maskavas kollijus, divi no tiem Latvijai jau eksotiski - gludspalvainie.
Pirms pasākuma nedaudz nervozēju, jo biju informēts, ka cilvēki no Krievijas ir ļoti prasīgi un pieraduši pie savas kārtības. Taču izrādījās pavisam otrādi - maskavieši bija ļoti apmierināti ar pasākumu, pārsteigti un no dažiem pat dzirdēju "Es esmu šokā!" Kad lūdzu Krievijas pārstāvjus komentēt redzēto, viņi apliecināja, ka paši neko tādu dabūt gatavu nevarētu. Nemitīgi tika bildēts arī kollHOZa ® inventārs. No Krievijas pārstāvju puses "Rančo kollijs ® 2015" tika novērtēts kā visaugstākā līmeņa pasākums, bet par inventāru sekoja komentārs, ka varot vien "nomirt no skaudības".
Pašmāju "Rančo kollija ® 2015" dalībnieki šo pasākumu vienbalsīgi novērtējā kā visu laiku labāko kolliju pasākumu vēsturē. "Rančo kollija ® 2015" titulu izcīnīja trīskārtējā "Kollimpiādes ®" čempione un zelta medaļniece Reda no Pūres.
Egils Rēdmanis uzskata, ka šoreiz ir bijis ļoti unikāls šķēršļu joslu aprīkojums, kas pārsteidzis pat viņu. Viņš priecājas, ka Kolliju portāls ir tik izdomas bagāts savos pasākumos
Savukārt, Mārtiņu Vērdiņu ir pārsteigusi kartona šķēršļu josla un kanikrokets ®, kas, viņaprāt, ir vēl pilnveidojams sporta veids. Vēl viņš piebilst, ka nenoliedzama "Rančo kollija ®" veiksme ir pārtapšanas par starptautisku pasākumu. Mārtiņš uzskata, ka krievu piemēram drīz sekos arī igauņi un lietuvieši.

 

 

Lociņš konservdžampinga ® maršrutā.


Pats domāju, ka konservdžampings ® iespēju robežās tiks attīstīts arvien vairāk un kļūs par neatņemamu "Rančo kollija ®" sastāvdaļu un vizītkarti. Nākamā gada koncepcija ir jau izstrādāta. Savukārt, par tik ļoti novērtētajiem kartona šķēršļiem gribu teikt, ka to izgatavošana prasīja ļoti daudz laika un pacietības. Tie "Straumēnu" siena šķūnī tapa veselas divas nedēļas. Es konstruēju un līmēju šķēršļus, bet Inga Lunte strādāja pie kartona bumbu un konusu dizaina. Otrreiz laikam neko tādu vairs darīt negribētu.
Drīz Kolliju portāla jubilejas gadu varēsim noslēgt. Vēl tikai atlicis noskaidrot "Superkollija 2015" titula īpašnieku un samontēt seriāla "Mans draugs kollijs" jaunās sezonas pirmo sēriju "Kolliju portālam - 15".

 "Kollimpiāde ® 2016" un "Rančo kollijs ® 2016"

Nākamgad kolliju lauku izklaides un sporta centrā kollHOZs ® esam nolēmuši sarīkot vienu lielu divu dienu pasākumu. 20. augustā plānojam "Kollimpiādi ® 2016", bet jau nākamajā dienā - 21. augustā - "Straumēnos" notiks "Rančo kollijs ® 2016". Domāju, ka tā būs ērtāk gan mums, organizatoriem, gan dalībniekiem. Pēdējie varēs izvēlēties, uz kuru pasākumu vēlas braukt, vai arī piedalīties abos, pirms tam pārnakšņojot "Straumēnos". Arī Krievijas pārstāvji ir sajūsmā par šo ideju, jo viņi neredz iespēju apmeklēt abus pasākumus Latvijā. Šodien esmu saņēmis ziņu no Maskavas, ka nākamā gada delegācija jau tiek komplektēta un naktsmītnes Latvijā tiek rezervētas.
Tagad īsumā par pasākumu programmām.
"Kollimpiādē ® 2016", kā jau ierasts, būs trīs obligātās disciplīnas. Šoreiz tās būs: collgility ® šķēršļu josla, kastings ® un 6 mucu barelreisings. Papildus rīkosim sacensības arī šķēršļu dragreisā ®, kas tik ļoti visiem iepatikās šogad. Speciāli dragreisam tiek izgatavoti jauni šķēršļi. Sveiksim arī "Straumēnu
saimniecīti Līzīti 10 gadu jubilejā.
"Rančo kollijā ® 2016" sacentīsimies konservdžampingā ® un kaniboulingā ®, kā arī izmēģināsim jaunu meklēšanas spēli "Barn Hunt", kas patlaban ir iemantojusi lielu popularitāti ASV.

 


Lai varētu attīstīt konservdžampingu ®, meklējam arī dažādus rekvizītus konservbundžu šķēršļu joslas vizualizācijai. Būsim pateicīgi, ja iesaistīsieties vajadzīgo lietu meklēšanā.
Vairāk informācijas par plānotajiem pasākumiem atradīsiet sadaļās "Kollimpiāde ® 2016" un "Rančo kollijs ® 2016".
Uz tikšanos "Straumēnos"!

Nedaudz joku

Jūrmala Krievijas pārstāvjiem neesot interesanta, jo šajā pilsētā vairs nenotiks "Jaunais vilnis". Tagad kaimiņvalsts iedzīvotāju gala mērķis esot Varieba. To, ka Latvijā ir tāda Varieba, tagad, pateicoties interneta forumiem, zina vai katrs Krievijas kolliju īpašnieks. 
Kamēr Mārtiņš Vērdiņš Krievijas kollistiem skaidroja, ko nozīmē kastings ®, maskaviešu delegācijas busiņa šoferis šim sporta veidam izdomāja savu nosaukumu ar melnā humora piedevu - "Sigratj v jashik" (vārdu 
spēle, šeit domāts "nokļūt zārkā").
Kad uzstādījām kartona šķēršļu joslu, viesi smejoties man pajautāja, ko es pīpējot? Ar to domājot, ka neapreibinoties ar kaut kādām vielām, šāda ideja prātā ienākt nevarētu.

 

 

Variebas kolliju republikas dibinātājs Vecais Kollijs.


"Rančo kollija ® 2015" laikā tika nodibināta arī Variebas kolliju republika, kurai tagad, pateicoties Armandam Lācim, ir arī savs karogs. Vecais Kollijs tagad ir ne vien kollHOZa ® priekšsēdētājs, bet arī Variebas kolliju republikas prezidents.

.


 

.

.


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0