Publikācijas  

.

.

Lociņš iepatīkas Lesijas trenerim

.

.

Šai fotosesijai gatavojos ilgi - gandrīz vai gadu. Pārkrāsoju dīvāniņu, meklēju pīpi, rūtainu žokejcepuri un, pats galvenais, - vijoli. Lai viss būtu tā, kā īstam Šerlokam Holmsam pienākas.

Ja kādam ir piemirsies, Lociņa īstais vārds ir Sherlock Of Blue Hills, savukārt padomju filmas par Šerloku Holmsu ar Vasīliju Livanovu galvenajā lomā man ir ļoti mīļas vēl šobaltdien un tās atrodas manā kino kolekcijā.

.

.

Nolēmu šo skaisto bildi nosūtīt arī Lesijas trenerim Bobam Vēdervoksam. Viņš kopā ar Timmija (puisēna) lomas atveidotāju Džonu Provostu (abi redzami mazajā attēlā, Provosts aiz Lesijas) izveidojuši interneta lapu ar nosaukumu "Lesija un kompānija". Gan Bobs, gan Džons tagad kļuvuši par savu memuāru rakstniekiem, bet elitārajā Lesijas kompānijā no malas iekļūt nav iespējams. Tajā apvienojas vien Lesijai tuvu stāvošas personas un Lesijas lomu atveidotāju kucēnu laimīgie īpašnieki.

.

.

Bija patīkams pārsteigums, kad ieraudzīju "Lesijas un kompānijas" vietnē publicēto Lociņa bildi un paša Vēdervoksa uzrakstīto komentāru, kuru varat izlasīt virs bildes. Bobam Loča patīk un šo bildi no Variebas ir apskatījušies arī visi citi "svarīgie Lesijas cilvēki".

Jāpiebilst, ka Lesijas treneris Bobs Vēdervokss šovasar svinēs savu 75 gadu jubileju, bet rudenī es ļoti gaidu iznākam viņa jauno grāmatu par savu tēvu un Lesijas pirmo treneri Rudu Vēdervoksu. Tuvā nākotnē ceru savā grāmatplauktā ievietot arī Džona Provosta atmiņu grāmatu par Lesiju.

Savukārt, Kolliju portāls jau labu laiku vāc materiālus visai plašai publikācijai par visu Vēdervoksu klanu. To varēsiet izlasīt mūsu portālā rudenī.

Paldies Egilam Rēdmanim par fotosesiju! Paldies visiem, kas palīdzēja sagādāt nepieciešamos rekvizītus!

Zemāk vēl dažas bildes no šīs fotografēšanās reizes.

.

.

.

.

.

  "Dollija pret kolliju ®"
.
Nedēļu vēlāk apvienības "Lesija un kompānija" ļaudis noskatījās mūsu šova "Dollija pret kolliju ®" oficiālo tīzeri un pēc tam to ievietoja savā lapā. Tā nu arī "Straumēnu" nešpetnā kaza Ieva neviļus ir nokļuvusi Lesijas trenera Boba Vēdervoksa redzeslokā (attēlā zemāk).
.

.

Gandrīz minūti garajā šova "Dollija pret kolliju ®" reklāmā bez kazas Ievas redzami arī "Straumēnu" zirgi Fantagira, Fiona, Fērdžija un Lusse, Justīnes mīlulis gailis Rokijs, āzītis Olimps un aita Dollija no superkomandas "MēBē Sports ®", kā arī Lociņš un Līzīte.

Tīzera latvisko versiju varat noskatīties zemāk.

Pilnu šova video varēsiet redzēt jau septembrī. Vai "Dollliju pret kolliju ®" turpmāk skatīsies arī Lesijas treneris, nav zināms. Mēs viņam to obligāti nosūtīsim!.
  Keisija ar Ješu
.

.

Bilde no fotosesijas. Foto: Justīne Līpīte.

.

2017. gada janvārī Justīnes uzņemtā Keisijas bilde, kurā viņa redzama kopā ar sešus dienu veco auniņu Ješu, internetā ātri apskrēja pasauli un tika nodota arī ar Lesiju saistīto personu vērtējumam. Tā tika ievietota lapā "Lesija un kompānija".

.

.

.
Justīnes veiksmīgi uzņemtās bildes atzinīgi novērtētas arī iepriekš. Viens no viņas fotouzņēmumiem ir kļuvis par šova "Dollija pret kolliju ®" reklāmu, otrs reklamē pasākumu "Rančo kollijs ® 2017".
.
  Vecgada vakara 2017 bilde
.

.
Lesijas ļaudis atzinīgi novērtējuši arī Justīnes uzņemto bildi ar Lociņu un Keisiju no tradicionālās Vecgada fotosesijas 2017. Viņi abi nodēvēti par "jauku kolliju pārīti ar disko bumbu". Jāsaka, ka šis komentārs nav tālu no patiesības...
.

.
Šo pašu bildi kā Jaunagada apsveikumu no manis saņēma arī seriāla "Lesija" puisēna Timmija lomas atveidotājs Džons Provosts un viņa sieva Lorija Džeikobsone, ar kuriem draudzējos iekš FB. Bilde maniem draugiem patika, bet drīzumā ķeršos pie Džona Provosta un Lorijas Džeikobsones grāmatas "Timmijs akā. Džona Provosta stāsts" lasīšanas, kuru mums Ziemassvētkos uzdāvināja Ilāna Lisagora un Aleksandrs Blumšteins. Ko nozīmē frāze "Timmijs akā" un kādēļ grāmatai izvēlēts šāds nosaukums, pastāstīšu jums visai drīzā nākotnē.
.
  Kolliju portāla ziemas reklāma 2018
.
"Lesijas puisēnam" Timmijam jeb Džonam Provostam patika arī Kolliju portāla ziemas reklāma 2018.
.

.
  Video
.

Kolliju portāla ziemas reklāma (2018)

» Izlasīt rakstu "Ko kolliji dara ziemā?"


11. sērija "Ko kolliji dara ziemā?" (2018) "How collies have fun in the winter?"

» Izlasīt rakstu "Ko kolliji dara ziemā?"

 
  īsfilmas "Priekš kam kazai vajadzīgs bajāns?" kadrs
.

.
Arī īsfilmas "Priekš kam kazai vajadzīgs bajāns?" uzņemšanas laukumā tapusī Lociņa bilde, kurā viņš pārvar šķēršļu joslu, kas izveidota no akordeoniem, ļoti patika Lesijas cilvēkiem. "Lesijas un kompānijas" FB lapā šis Justīnes fiksētais mirklis novērtēts kā "izcila veiklība un skaistums", bet īsfilma "Priekš kam kazai vajadzīgs bajāns?" jau drīzumā piedzīvos pirmizrādi un būs redzama sadaļā "Kolliju kino ®" filmas.
.
  Āboli un sardeles
.

.
"Kolliju kino ®" studijas īsfilmas "Ābolu maiss" fināla skats ar Keisiju, Līzīti un Lociņu tagad ievietots "Lesijas un kompānija" lapā ar komentāru "Tagad ir laiks cept ābolkūku!"
.

.
Bet kucēna Hosento bilde, kurā viņš cenšas apēst sardeļu virtenes tuneļtrapā, izpelnījusies Lesijas un viņas drauga Timmija lomas atveidotāja aktiera Džona Provosta fanu kluba ievērību. Abas bildes - ar āboliem un sardelēm - bildējusi Justīne.
.
  Rudens "Laimīgo kolliju zemē ®"
.

.

Šajā rudens skatā redzamais Loča "Lesijas kompānijā" tika nodēvēts par "Lielisko Šerloku". Bilde man patiešām ir ļoti izdevusies un tā fotografēta pilnmetrāžas dokumentālās filmas "Ceļš uz Laimīgo kolliju zemi" rudens skatu uzņemšanas laikā. Filmā šajā vietā uz ceļa ir ieplānota Līzīte un Lociņš tika pieaicināts tikai kā dublieris. Taču viņš ir visfotogēniskākais no visiem kollijiem, kādus jebkad esmu uzņēmis bildēs vai video.

Par pašas bildes tapšanu jāpiebilst, ka šajā vietā uz ceļa "Straumēnos" kļavu nav. Lapas speciāli filmēšanai un bildēšanai tika salasītas tālajās ganībās, pēc tam transportētas un izkaisītas šeit. Arī Lociņa un Līzītes skata apgaismojums nav nejaušs - speciāli gaidīju brīdi, kad zemā oktobra saule iegriezīsies taisni mūsu ceļā.

.

.
Šī pati bilde ieguva trešo vietu un godalgu Kandavas novada rīkotaja fotokonkursā "Rudens Kandavas novadā", kas noslēdzās 2018. gada 28. novembrī.
.
  Fanu klubā - Līzīte ar Abiju
.

.
Savukārt, Lesijas un Timmija fanukluba veidotāji 2018. gada Ziemassvētkos savā lapā izvēlējušies ievietot svētku bildi ar Līzīti un Abiju. Pavisam drīz mūsu portāla sadaļā Publikācijas varēsiet iepazīties ar rakstu Vecgada vakaru fotoalbums. Tajā hronoloģiski iepazīstināsim jūs ar mūsu tradicionālajām Vecgada fotosesijām.
.
  "Ziemas rančo ® 2019" reklāmas bilde
.

.
Lesijas un Timmija fanu kluba veidotājiem ļoti iepatikās arī Justīnes uzņemtā Lociņa bilde ar īstu sniegavīru armiju, kura tika izmantota, lai reklamētu mūsu pirmo "Ziemas rančo ® 2019". Tiešī šī bilde iedvesmoja arī mani pašu uzņemt mūsu ziemas piedzīvojumu turpinājumu - īsfilmu "Ko kolliji dara ziemā? 2: Turpinājums". Bildē redzamo sniegavīru autore ir Justīne.
 
 
 

  


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0