Publikācijas  

.

 

.

Kolliji brauc atkal!

.

 

.

Savu publikāciju Kollijiem tagad savs auto esmu regulāri papildinājis vairākus gadus un tā ir sanākusi ļoti liela. Tieši tā - sanākusi - jo, kad mazais rakstiņš tapa, tajā nolēmu pastāstīt vien par "Volkswagen Passat Estate" jauno modeli, kurš tika reklamēts kā kollijam un viņa ģimenei vispiemērotākais auto. Vēlāk radās ideja un iespējas šo publikāciju papildināt ar dažādu auto reklāmām, kuru plakātos redzami kolliji. Ar laiku tādus sameklēju un sakrāju daudz.

Šodien nolēmu sāk jaunu tēmas turpinājumu, un arī šis raksts tiks papildināts ik pēc laika.

.

.

Arī kollijs vēlas pavizināties jaunajā divdurvju sporta vāģī "Triumph TR-3", kuru par 2795 dolāriem ikvienam kolliju īpašniekam piedāvā iegādāties "Standard-Triumph Motor Company, Inc." Jauns britu dizains un inženiertehniskie risinājumi iepriecinās jebkuru pilsētnieku un līdz 50 jūdzēm stundām šis spēkrats tiks 8 sekundēs. Šī mašīna, par kuras sinonīmu tika pasludināts vārds "Aiziet!", gan nederēs Lesijai un viņas lauku fermas kompānijai.

.

.

.

Ja būsiet iegādājušies jauno 1964. gada izlaiduma "Studebaker", jaunās disku bremzes ļaus jums nobremzēt divreiz ātrāk, ja priekšā gadīsies kollijs ar kucēniem. Šī neparastā dizaina mašīna ir aprīkota ar ļoti ērtiem sēdekļiem, tai ir izturīga virsbūve.

.

.

Ļoti labi un eleganti ģērbtai ģimenei ir ne tikai skaistas drānas, bet pieder arī vismaz viens kollijs. Šī un daudzas citas ģimenes ar kollijiem ir izvēlējušās iegādāties 1969. gada izlaiduma "Continental" auto. Elegance it visā - no kollija līdz auto.

.

.

"Kravas auto, kam var uzticēties!" Šo 1948. gada izlaiduma "Studebaker" "pikaptraku" var viegli vadīt pat 12 gadīga fermera mazmeita, sacīts reklāmā. Mašīna ir ļoti izturīga, jo būvēta ilgiem lietošanas gadiem. Smukalajm kravas auto uzticas arī fermeru kolliji.

.

.

Man neizdevās noskaidrot un pat saprast, vai reklāmā eksponētā 1965. gada izlaiduma mašīna "Ford Galaxie 500 XL Convertibile" iekritusi Lielajā kanjonā un divi veči ar šņori grib to atkal izvilkt ārā, bet, kamēr viņi tur māžojas, tikmēr blonda sieviete lasa priekšā savam kollijam grāmatu.

.

.

Laikam jau nebija no lētajiem, ja reklāmas plakāts sākas ar vārdiem "Aizmirstiet uz brīdi par cenu..." Lepnas dāmas lepnajā vāģī līdzbraucējs var būt tikai viens suns, un tas ir kollijs!

.

.

No šīs automašīnu ražotāja "The Willy's-Overland Company" reklāmiņas sapratu tikai vienu - jautrā kompānija savā izbraucienā nez kāpēc ir aizmirsusi paņemt līdzi arī savu kolliju. Bet varbūt šeit notiek sacensības, lai noskaidrotu, kurš izrādīsies ātrāks - kollijs vai mašīna?

.

.

Dažādu modeļu un izmēru "Studebaker" kravas auto amerikas laukos bija tik ļoti iecienīti, ka 1945. gadā tika izdota pat speciāla rokasgrāmata. Šajā reklāmas plakātā tiek apgalvots, ka rokasgrāmatu lieto vairāk nekā 400 000 ASV fermeru un pat daži kolliji.

.

.

1938. gada "Oldsmobile" reklāma liek atskatīties uz šīs mašīnas modeļu vēsturi, apgalvojot, ka šie spēkrati savas tehniskās evolūcijas gaitā ir nemainīgi saglabājuši gan kvalitāti, gan lojalitāti to īpašniekam. Kad "Oldsmobile" parādās ielās, tos parasti pavada rejoši kolliji un buldogi bēg.

.

.

Meitenīte ar kolliju priecīgi māj savai mammai, kura ir pārliecināta, ka jaunais ģimenes 1939. gada izlaiduma "Chevrolet" ir ne tikai sarkans un ekonomisks, bet arī līderis uzrāviena un kalnos uzbraukšanas ziņā. Šī mašīna tiek reklamēta arī kā vispieprasītākā un vispārdotākā.

.

.

Kollijs var velti neuztraukties - viņam noteikti atradīsies vieta jaunajā astoņvietīgajā 1941. gada izlaiduma "Packard Station Wagon" mašīnā. Ne tikai viņam, tajā var satilpt visi neliela lauku suņu kluba kolliji! Izņemot ārā otro un trešo sēdekļu rindas, mašīnu var viegli pielāgot arī dažādu kravu pārvadājumiem.

.

.

Cik daudz vietas jaunā mašīna var jums piedāvāt par šādu cenu? To grib pārbaudīt arī kollijs. Laikam jau 1941. gadā notika īpašas sacensības, kurās auto ražotāji mērojās ar savu ražojumu ietilpību. Tieši minētā izlaiduma gada "Ford" mašīnā nolemj sakāpt visi ģimenes locekļi un viņu radinieki piedevām.

.

.

Lai izvestu kolliju pastaigā arpus pilsētas, jūs rīkosieties ļoti prātīgi, ja šim mērķim iegādāsieties 1966. gada izlaiduma "Chevrolet Corvair" auto. Ar to varēs doties ceļojumos arī uz pavisam neapdzīvotām vietām.

.

  Video
 

"Volvo" hibrīdauto reklāma (2020)


 

.

.

"Esso" auto eļļu kompānija novēl jums laimīgu braucienu, ja jūs esat nolēmuši pavizināt savā kabrioletā kolliju. Tieši tādēļ "Esso" jums dāvina arī šo ceļu karti, lai jūs varētu atrast ceļu līdz Variebai.

.

.

Ja godīgi, es nekad nebiju iedomājies salīdzināt kolliju ar puķkāpostu, taču šis buklets 1951. gadā ASV tapa nodrukāts tieši tādēļ, lai cilvēkiem izskaidrotu šo atšķirību. Esot tikpat liela atšķirība kā starp parasto benzīnu un etildegvielu. Šī ir "Ethil Corporation" reklāma. Ja redzat uz degvielas sūkņa dzelteni melno emblēmu, ziniet, ka te nevarēs nopirkt ne puķkāpostus, ne kollijus.

.

.

Ja esat nolēmis pārvākties ar savu iedzīvi, piemēram, uz Variebu, izvēlieties "Allied" mantu pārvedējus, kuri visu iespējamo pārvedīs vistālāk un izdarīs to visdrošāk un saudzīgāk, kā, piemēram, to dara kollijs, kas pārved pāri ielai kucēnu.

.

Turpinājumu lasiet publikācijā Kolliji turpina vizināties.

.

 
  Izlasi arī
  .

»  Kollijiem tagad savs auto

»  Kolliji turpina vizināties

»  Kāp iekšā, sunīt!

»  Kollijiem - pašiem savs elektriskais traktors

.

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0