Publikācijas  

.

 

.

Kāp iekšā, sunīt!

.

 

.

Turpināsim aplūkot automašīnu reklāmas ar kollijiem no visas pasaules. Saites uz šīs plašās tēmas iepriekšējiem rakstiem:

1) Kollijiem tagad savs auto

2) Kolliji brauc atkal!

3) Kolliji turpina vizināties

.

.

Ar savu jauno pirkumu - 1957. gada izlaiduma "Panhard Dyna" sieviete jūtas ļoti pmierināta. Kā nu ne? - virs rezerves riteņa var ievietot gan savu dēlu, gan kolliju, lai salonā velti netiktu aizņemta vieta. Bagāžas nodalījums ir tik liels, ka zēns ar suni mierīgi var uzspēlēt bumbu pat brauciena laikā. Bet kā ar lidojošo šķīvīti?

.

.

Tiešām nesaprotu, kas ar tām mātēm notiek? Arī šī "Ford Town Country" garā vāģa īpašniece ir pārliecināta, ka gan rudā ģimenes kollija, gan pusaudžu bērnu vieta ir tikai auto bagāžas nodalījumā.

.

.

Kā jau ierasts, kollijs visbiežāk parādās to automašīnu reklāmās, kuras paredzētas lauku apvidum. Un 1959. gada "Chevrolet Fleetside 3234" nav izņēmums. Preču piegādātājs ar jauno auto ir kaut ko atvedis. Varbūt tiks arī kollijam... Viņš gan ir aizgriezis galvu prom un atbraucēju ignorē.

.

.

Pilsētas dāmas iebraukušas laukos un laikam apmaldījušās. Neticēsiet, bet aiz priekšējā kreisā riteņa ir kollijs, kas palīdz fermerim padzīt malā liellopu bariņu. Sievietes brauc ar 1925. gadā ražoto un 795 dolārus vērto "Hudson Motor Car" braucamo.

.

.

Īsti nevar saprast šīs 1965. gada reklāmas autoru vēstījumu potenciālajiem "Mitsubishi Colt 1000" pircējiem. Vai nu kollijs ir atnesis vainagu izreklamētajai mašīnai, vai arī taisās sēsties tajā un braukt svinēt Jāņus. No pirmā acu uzmetiena braucamais ļoti līdzīgs "Žigulim" - "kapeiciņai".

.

Un tagad dažas reālas bildes no pagātnes ar kolliju īpašniekiem pie saviem braucamajiem.

.

.

.

Bet te kāds sens kollijs, līdzīgi kā mūsu Hosento, dodas izbraucienā ar savu personīgo braucamo. Iespējams, viens no pirmajiem "ziepjutrauka" autiņiem!

.

 

Turpmāk vēl.

.

 
  Izlasi arī
  .

»  Kolliji turpina vizināties

»  Kollijiem tagad savs auto

»  Kolliji brauc atkal!

»  Kollijiem - pašiem savs elektriskais traktors

.

 

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0