Publikācijas  

.

 

 

Kolliji reklāmās: foto un kino preces

.

.

Reklāmkolliju tematu sākšu ar man vistuvākajām lietām - foto un kino precēm. To gan no visa kolliju reklamēto preču klāsta ir vismazāk.

.

"Kodak" un "Ansco" foto un kino filmiņas

.

.

Tu vari jau šodien iegūt labākas bildes, ja vien tev ir kollija kucēni un "Ansco" foto filmiņa!

.

.

Zēns ir domīgs - jaunā "Ansco" krāsu foto filmiņa viņam jau ir. Arī kollijs ir blakus, vēl tikai jāizdomā, kur ņemt fotoaparātu...

.

.

Lauku idilles uzburšana ir viegli iespējama, ja vien tev ir savs kollijs un "Ansco" krāsu foto filmiņa! Un, ja vēl kāds nospiež aparāta pogu...

.

.

Ja jums apnikuši statiski nobildējumi pie aploka, tad jāiegādājas 8 mm amatieru kino kamera un pie viena arī jaunā "Ansco" divkārtjutīgā filmiņa. Tolaik tas bija lielākais jaunums mājas kino veidošanā. Jāpiebilst, ka man pašam ir divas 8 mm amatieru kino kameras no padomju laikiem un es labprāt šo filmiņu izmēģinātu pats.

.

.

"Kodak" fotopakalpojumu reklāma no Zviedrijas garantē sniegto pakalpojumu kvalitāti un aicina katru meitenīti ar savu kolliju uz kopīgu fotosesiju studijā. Rudajiem atlaides!

.

.

Ja tu gribi kaut ko nobildēt, jautā tirdzniecības vietās pēc "Ansco" krāsu foto filmiņas! Varēsi iemūžināt savus bērnus, ceļojumu iespaidus, taču visieteicamāk ir nofotografēties kopā ar savu kolliju vai pat diviem.

.

.

Lai uzņemtu laimīgas ģimenes foto, noteikti ir vajadzīgs kamīns un kollijs. Šī procesa nodrošināšanai ļoti noderēs "Kodak" foto filmiņa.

.

.

Ģimenes locekļu un kolliju portretēšanu var viegli pārvērst mājas kino filmā, ja esi sapircies pietiekami daudz "Kodachrome Film" filmiņu, kas paredzētas izmantošanai 8 mm amatieru kino kamerās.

.

.

Arī "Kodak" gaismas atstarojošo materiālu kārbiņu grezno kollija attēls.

.

Radio aparāti "RCA Victor"

.

 

Kad viss nobildētais un safilmētais ir noskatīts, tev noteikti būs, ko dzirdēt! Ja vien esi iegādājies pirmo pēckara radiouztvērēju, kuru piedāvā "RCA Victor". Iespējams, ka reklāmā redzamie kolliji klausās Lesijas radio pārraides.

.

  Ieteicams izlasīt arī
.  

»  Kolliji reklāmās: suņu barība

»  Kolliji reklāmās: dzērieni

»  Kolliji reklāmās: augļi un saldumi

»  Kolliji reklāmās: cigaretes un cigāri

»  Kolliji reklāmās: sērkociņi

»  Kolliji reklāmās: apģērbs, apavi un aksesuāri

.

.

0

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0