Publikācijas  

.

 

 

Kolliji reklāmās: augļi un saldumi

.

.

Dažreiz kolliju izmantošana preču vai produktu reklāmās mani pārsteidz. Ja alkohola reklamēšanai, piemēram, kollijs tiek "pievilkts" kā labklājības simbols kādā interjerā vai vidē, tad izdomāt, kā rudais aitu gans varētu būt saistīts ar citrusu audzēšanu, nav iespējams. Turklāt tas nav tikai viens izņēmums, jo kollija attēls ir iekļauts vairāku augļu audzētāju reklāmās.

.

Augļi

.

.

Vai Māršala kanjonā esošās kompānijas īpašnieki bija Lesijas fani? To diemžēl vairs nenoskaidrot. Kalifornijas citrusu audzētāji par preču zīmi izmantoja pat Lesijas tēlu un nosaukumu.  Zinu, ka Lesijas vārda izmantošana bija sevišķi dārgs prieks.

.

.

Arī šajā reklāmā redzmais kollijs ar balto blesi uz purna varētu būt Lesija, taču, iespējams, greipfrūtu un apelsīnu audzētāji no Teksasas negribēja lieki tērēties ar maksāšanu Vēdervosku ģimenei par slavenākā kino kollija vārda izmantošanu.

.

.

"La Habra Citrus Association" no Kalifornijas savās reklāmās izmantoja kollija tēlu ar parakstu "Gans". Laikam jau kollijs ne tikai pieskata aitu ganāmpulku, bet sargā arī augļus no apēšanas. Apelsīni "Straumēnos" neaug, taču katru vasaru un rudeni var novērot, kā aitas cenšas aizsniegt kokos augošos ābolus.

.

.

"Collie" preču zīmi izmantoja arī Kalifornijā esošā agrofirma "San Dimas Lemon Association". Viņi audzē tikai citronus. Bet... varbūt aitas tomēr šiem paspēja apēst visus apelsīnus? Būs mācība!

.

Šokolāde

.

.

Meitenīte laikam vēl nezina, ka suņiem šokolāde ir kaitīga. Bet varbūt šajā "Stewart & Young's" šokolādes konfekšu reklāmā viņa kolliju tikai kaitina un visu apēdīs pati?

.

.

Kollijs arī uz "Pascall's" konfekšu un šokolādes reklāmkartītes, kuras bērni varēja koLLekcionēt. Zem katras šokolādes tāfelītas papīra bija dažādu suņu attēli.

.

.

Tādu pašu suņu attēlu koLLekcionēšanu piekopā arī šokolādes "Tobler's" izgatavotāji. Redzam, ka šī jau ir 19. kartīšu sērija un kollija portrets tajā ir nr. 2.

.

.

  Ieteicams izlasīt arī
.  

»  Kolliji reklāmās: foto un kino preces

»  Kolliji reklāmās: suņu barība

»  Kolliji reklāmās: dzērieni

»  Kolliji reklāmās: cigaretes un cigāri

»  Kolliji reklāmās: sērkociņi

»  Kolliji reklāmās: apģērbs, apavi un aksesuāri

.

0

 


 
 
 
 

2000-2023 © Kolliju portāls. Visas tiesības patur autors.

0